Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

HbC Flyers‚ 1. FHbL‚ NHbL

  


FHbL: Flyers - Devils

1:2 

Štatistiky: Cehula (1+0)

Šláger kola. Prvý s piatym. Minulé kolo sa nám podarilo zosadiť z prvého miesta Adler. To sme chceli dokázať aj proti Devilsu. Na zápas sme nastúpili 7 + brankár. Zápas sa začal opatrne ale s častejšou strelbou Devilsu. Dlho sme nevedeli nájsť cestu k brankárovi a keď už sme sa k nemu dostali všetko kryl. Hrali sa častejšie súboje a viac strelby než prihrávky. Prvá tretina sa skončila 0:0. Súper z každej pozície strielal a nakoniec sa aj dočkal gólu. 0:1. Následne sme vyrovnali na 1:1 gólom Cehulu, ktorý sa sám pred brankárom nemýlil. Onedlho na to sme inkasovali v oslabovke po strele Koniga presne do vinkla. Do konca druhej tretiny sa už stav nemenil. 1:2. V tretej tretine sme sa snažili vyrovnať, ale asi nám to nebolo súdené. Trápili sme sa strelecky, nevedeli sme premeniť šance. Ale treba povedať, že súper výborne bránil a skoro k ničomu nás nepúšťal. Remíza by asi svedčala tomuto zápasu viac, ale to sa hovorí skoro vždy po prehratom zápase.


 NHbL: Flyers - Rebels

4:11


FHbL: Flyers - Adler

5:1

Štatistiky: 

Zápas by sa dal nazvať šlágrom kola. Mali sme vynikajúci začiatok prvej tretiny, kedy sme v priebehu 7 minút strelili 3 góly. Z toho 2 Musial a 1 E.Petrík. Do konca prvej tretiny sme stále tlačili ale mysleli sme aj na obranu a súpera sme k ničomu nepúšťali. Hrali sme na dve trojky takže sme sa nechceli až tak unavovať ale to sa proti súperovi ako Adler nedá. V každom striedaní sme išli naplno. Druhá tretina sa skončila nerozhodne 0:0. Asi najvyrovnanejšia tretina, obidva tímy mali približne rovnako šancí a hralo sa aj viac v súbojoch pri mantineloch. V tretej tretine sme čakali tlak Adleru, ktorý sa postupne stupňoval, až dokým sa im nepodarilo v 10. minúte streliť gól na 3:1. Zobrali sme Time-Out, čo sa ukázalo ako dobré riešenie, kedže sa nám v priebehu minúty podarilo streliť 1 gól, ktorý strelil opäť Musial, čím dosiahol hattrick. Súper stále tlačil, ale už im dochádzali sily. Nám sa ešte podarilo streliť celkom kuriózny gól. Segéň spoza brány chcel asi nahrať a trafil niekde medzi brankára a tyčku a loptička sa odrazila do brány. To súpera už viac-menej úplne položilo a už nás ani tak nenapádal keď sme mali loptičku. Na záver už stačí len povedať, že konečne sa nám aj podarilo so silným súperom vyhrať, nie len remízovať.  


 NHbL: Flyers - X-Treme

4:2

Štatistiky: 

Zápas, v ktorom sme boli papierový favorit nebol až taký jednoduchý lebo nás prišlo dosť málo. Zápas sa začal opatrne, nebolo veľa šancí ani na jednej ani na druhej strane. Snažili sme sa hrať úspornejšie. Prvá tretina sa skončila 0:0. Druhá tretina nám vyšla asi najlepšie. Súpera sme zatlačili do ich pásma a do nášho pásma sa dostával len sporadicky. Po súperovom brejku, ktorý ale nezakončil lebo Adam Matúš ho trocha potlačil, bolo nariadené trestné strielanie. Trestné strielanie dopadlo pre nás našťastie dobre, lebo hráč X-Tremu spravil peknú klučku, ale trafil brvno. Druhú tretinu sme vyhrali 2:0. V tretej tretine zas zatlačil súper nás, ale nám sa podarilo streliť ešte dva góly. Súper stále tlačil a nakoniec sa mu aj podarilo streliť dva góly.


 

      

     

    

  


Admin: Peter Ziman 


 
TOPlist

© 2009 - 2010 www.hbcflyers.wbl.sk :: Šírenie obsahu webovej stránky alebo jej časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu admina zakázané.


 Návštevnosť:   |  Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok